JobZZ.ro

Angajam asistent dispecer/asistent birou informatii

ID 879574
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Transport

duplicate

1

Metropolitan Airport Constanta angajeaza asistent dispecer/ asistent birou informatii

Descrierea candidatului:
− spirit de echipa;
− abilitati bune de comunicare
− persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa lucreze in echipa;
− persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi
− abilitati foarte bune de relationare
− atitudine pozitiva si proactiva
− orientare catre client
− permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități:
-preluarea apelurilor telefonice si executa comenzile de transport primite
-ofera informatii cu privire la orarul plecarilor, disponibilitatea rezervarilor
-adopta un limbaj politicos cu toti clientii
-raspunde prompt la toate solicitarile clientilor
-transmite conducatorilor auto detalii despre transport
-tine legatura cu soferii, cerand informatiile necesare despre desfasurarea cursei.

Beneficii:
-pachet salarial motivant
-oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant

Cv-urile se pot trimite in mesaj privat.