Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm agenți de vânzări directe- Iasi

3.000 LEI
ID 881768
acum 5 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Ce ne dorim de la tine?
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Atitudine proactivă și orientată către client;
- Permis de conducere categoria B (mașina personală reprezintă un avantaj);
- Seriozitate și implicare;
- Experiență? Stai liniștit, te învătăm noi tot ce este nevoie.
Beneficii:
- salariu fix + comision;
- Colectiv tânăr si mediu activ;
- Training inclus;
- Vacanțe de 6 ori pe an;
- Oportunități de dezvoltare și promovare;
Descrierea jobului:
- Prezentarea și promovarea produselor companiei;
- Negocierea termenelor de vanzare si livrare;
Dacă ești o persoană motivată cu spirit antreprenorial și orientată către succes, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
Trimite CV-ul la adresa de mail:
[email protected]
sau pe whatsapp la numarul de telefon:
0731 574 033

Madalina Nita
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881768