Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam agent vânzări / consultant

2.250 LEI
ID 819807
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Angajam tineri absolventi de liceu, facultate sau master promotia 2020

Constitue un avantaj:

- Experienta anterioara intr-un dommeniu tehnic;

- Abilitati excelente de vanzare, negociere si relationare cu clientii;

- Nivel ridicat de implicare, seriozitate si responsabilitate;

- Capacitate de planificare si organizare a timpului;

- Orientat spre rezultate;

- Cunostinte utilizare PC;

- Permis de conducere cat. B;

Descriere job, responsabilități și beneficii:

- Indeplineste planul de vanzari din zona alocata;

- Planifica si administreaza timpul de lucru in vederea atingerii obiectivelor trasate de companie, si raspunde de indeplinirea targetului;

- Mentine si dezvolta portofoliului de clienti din zona alocata;

- Efectueaza vizite regulate conform rutei pe zona alocata;

- Promoveaza produsele companiei, conform obiectivelor de volum;

- Promoveaza imaginea companiei si identifica noi spatii de amplasare a materialelor promotionale;

- Responsabil cu incasarea contravalorii serviciilor prestate pe zona alocata;

- Intocmeste periodic rapoarte de activitate si le inainteaza catre superiorul ierarhic;

- Monitorizeaza evolutia pietei si a concurentei, propune solutii pentru imbunatatirea si dezvoltarea vanzarilor;

-Recomandam ca CV-urile sa fie completate inclusiv cu poza;

Beneficii

- Pachet salarial motivant format din: salariu fix si bonusuri lunare din vanzari;

- Masina de serviciu, telefon;

Cristian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819807