Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Analist Resurse Umane

Salariu confidenţial
ID 821080
acum 4 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

NE MĂRIM ECHIPA!

Ana Human Resources este în căutarea unui candidat pentru postul de Analist Resurse Umane, dornic să înceapă o carieră în Resurse Umane!

Esti o persoană creativă, perseverentă şi dornică să înveţe secretele din departamentul de Resurse Umane?

Descrierea postului:

Cerinţe:
– Studii superioare;
– Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
– Bune cunoştinţe de operare PC(Word, Excel, PPT+avantaj programe de editare foto);
– Abilităţi foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii;
– Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală;
– Capacitatea de gestionare eficientă a timpului şi a priorităţilor;
– Abilităţi de lucru în echipă.

Responsabilităţi:
– Concepe şi postează anunţurile de recrutare;
– Creează content pentru reţelele de Social Media ale companiei;
– Identifică şi administrează canalele de recrutare;
– Realizează selecţia CV-urilor viabile;
– Contactează candidaţii selectaţi în vederea programării interviurilor;
– Evaluează şi vine cu propuneri cu privire la candidaţii selectaţi;
– Informează candidaţii cu privire la rezultatul procesului de selecţie;
– Administrează şi asigură actualizarea bazei de date cu candidaţi;
– Realizează alte situaţii / rapoarte când este cazul.

Beneficii:
– Salariu atractiv;
– Posibilitate de a lucra de acasa;
– Echipă tânără şi mediu de lucru plăcut;
– Posibilitate de avansare în diverse domenii;
– Participarea la cursuri de formare profesională.

Ana HR | Ana HR
ID 821080