Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Anagajam agent vanzari

3.000 LEI
ID 845620
acum 3 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

• Firma noastra isi mareste echipa! Pentru a fi la curent cu domeniul nostru si a te putea informa despre noi, acceseaza hpi-racing.ro si hobbymobila.ro

• Cerinte minime:
Cunoastere operare PC,
Navigare internet,
Cunoastere Microsoft Office.
Persoana ambitioasa si mai ales foarte serioasa, dornica de a munci intr-un colectiv tanar
• Descrierea postului:
o Vanzare online si in magazin a produselor de hobby - auto, navo si aeromodele si respectiv mobilier si decoratiuni
o Gestionare si aprovizionare stocuri
o Pregatire si expediere colete comenzi online

• Avantaje:
Salariu motivant – peste media pietii.

PROGRAM DE MUNCA: Luni -Vineri 10:18 , Weekend LIBER
Rugam trimiteti CV pe email pe adresa sandrei1303@yahoo.com

suciu pavel
ID 845620