Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator piese auto

1.800 LEI
ID 843844
acum o săptămână
Barlad, Vaslui
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Sc Priscom Dezmembrari Auto SRL cauta coleg nou pentru functia de ambalator piese auto.

Canditatul ideal:
- Abilități adecvate postului: atenție, putere de concentrare, ambiție, perseverență, spirit de echipă;
- Atent la detalii

Descrierea postului:
- Pregătirea comenzilor conform alocării acestora în sistem.
- Plasarea mărfii pregătite în spațiile special amenajate din depozit, pe mijloacele de transport alocate astfel încât să se asigure protecția produselor și livrarea în condiții optime
- Asigurarea că marfa corespunde 100% cantitativ și calitativ cu comanda clientului.
- Etichetarea și placarea corespunzatoare a comenzilor ce urmează a fi livrate
- Impachetarea corespunzatoare a produselor ce urmeaza a fi livrate.
- Păstrarea curată și organizată a articolelor pe locație.

Se ofera:
• Salariu fix motivant;
• Bonusuri in functie de performanta;
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti, de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional;
• Echipament de lucru adecvat;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, in conditii legale;
• Program de lucru de 8 ore, de Luni pana Vineri

Adrian Prisecaru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843844