Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Ajutor în bucatarie

Salariu confidenţial
ID 833685
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Samsara FoodHouse angajează AJUTOR ÎN BUCĂTĂRIE (vase+ legume)!

Candidatul ideal:

Experiența similară pe un astfel de job constituie un avantaj. De asemenea poate fi o persoană aflată la debutul carierei în domeniul culinar dornic să lucreze într-o bucătărie performantă alături de oameni pasionați și care apreciază calitatea umană.

Descrierea jobului:

- Spălarea și curățarea legumelor;
- Spălarea veselei, tigăilor și a instrumentelor de lucru.

Program:

Programul de muncă este de 4 zile cu 3 cu doua weekend-uri libere pe luna

Beneficii:

-Pachet salarial competitiv pe piață;
-Două mese/ zi;
-Oportunitatea de a lucra într-o echipă cu multă experiență în domeniul culinar/ gastronomic;
-Abonament privat servicii medicale Regina Maria;
-Discount în cadrul companiei;
-Posibilitatea de a participa la training-uri tematice și formări;
-Posibilitatea de avansare profesională.

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la numărul de telefon 0729.973.900 sau așteptăm CV-ul tău la adresa recrutare@samsara.ro.