Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ajutor Bucătar / Bucătar

ID 835325
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere / Responsabilități

Căutăm Ajutor de Bucătar/ Bucătar cu experiență care să-și dorească să avanseze.

Dacă îți place viața la munte și ești în căutarea unei noi oportunități profesionale, acest loc de muncă ar putea fi pentru tine.

Nivel experienţă - 3 - 5 Ani

Program / Ture - Se discută la interviu

Beneficii

- Salariu motivant
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Masă asigurată
- Mediu de lucru plăcut
- Dezvoltare profesională
- Posibilități de promovare

Responzabilități:

- pregătirea preparatelor cu specific tradițonal românesc;
- oferirea de suport în bucătărie;
- menținerea comunicării cu ospătarii;
- oferirea de ajutor în gestionarea magaziei.

Ce se oferă:

- cazare și masă
- mediu de lucru plăcut
- salariu atractiv
- posibilitate de avansare profesională
- siguranța locului de muncă.

Descrierea companiei

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 19 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 741213366 sau te asteptam pe www.smart-hr.org. Bine ai venit!

Adriana Diaconu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835325