Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanici si muncitori baze si silozuri AGRINVEST

Salariu confidenţial
ID 878566
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Producție,    Mentenanță / Instalații

AGRINVEST SRL angajeaza mecanici si muncitori baze si silozuri situate in Pogoanele - Buzau, Balaci - Teleorman, Fulga - Prahova, Cetate -Dolj, Gradistea - Giurgiu

Responsabilități:
Diagnosticarea problemelor tehnice ale utilajelor (benzi elevatoare din siloz) și efectuarea reparațiilor necesare
Întreținerea preventivă a utilajelor conform standardelor stabilite
Identificarea pieselor de schimb necesare și efectuarea schimbărilor
Colaborarea cu echipa pentru a asigura o eficiență maximă în activitate

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul mecanicii reprezinta un avantaj
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice
Atenție la detalii și orientare către calitate
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta telefonic la 0786.222.279

AGRINVEST
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878566