Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent/operator tehnic

Salariu confidenţial
ID 835755
acum 4 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Achiziţii

Companie activa in sectorul automotive,fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice angajam agent/Operator tehnic cu experiență în gestionarea comenzilor.

Descrierea jobului
- Comunicarea cu clientii si furnizorii
- Gestionarea comenzilor primite
-Achiziționarea de materiale și gestionarea furnizorilor
- Intocmirea si verificarea documentatiei pentru proiectele desfasurate
- Intocmirea de raporte lunare si alte documente care sunt necesare evidentierii activitatii de productie
- Urmareste implementarea solutiilor tehnice care au ca scop imbunatatirea calitatii produselor finite
- Intocmirea avizelor si cmr-urilor

Candidatul ideal
- Foarte bune abilitati de coordonare, organizare si comunicare
- Persoana automotivata si orientata spre rezultate
- Persoana loiala si orientata pe termen lung
- Cunostinte tehnice reprezinta un avantaj
- Cunostinte operare PC