Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agenti securitate - Iasi

Salariu confidenţial
ID 854818
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Iulius Mall Iasi Angajeaza agenti securitate!

Descrierea postului:

verifică şi supraveghează obiectivul în vederea asigurării securităţii;
informează şi îndrumă personalul spre locaţiile diverselor amplasamente din obiectiv;
dacă apar situații de urgență, ia primele măsuri pentru prevenirea accidentelor și avariilor până la sosirea pompierilor, poliției și altor organe în drept;
intervine în cazul în care observă sau constată distrugeri în perimetrul obiectivului;
menţine, asigură şi păstrează liniştea publică în zona de care este direct răspunzător.
Cerințe:

atestat de pază și certificat de calificare profesională în domeniul pazei și protecției;
prezență fizică plăcută și discurs profesionist;
capacitatea de a comunica și relaționa în situații diverse;
spirit de observaţie;
disciplină, calm și discreție;
spirit de echipă;
practicarea unui sport constituie avantaj.
Se oferă:

pachet salarial motivant;
condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ;
posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.

Luciana
ID 854818