Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agenti Securitate

Salariu confidenţial
ID 818536
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Full time

Descrierea postului:
- Verifica si supravegheaza obiectivul in vederea asigurarii securitatii;
- Raporteaza superiorului ierarhic problemele aparute;
- Mentine ordinea in parcarea din zona administrativa;
- Nu permite oprirea autovehiculelor pe aleile din obiectiv, in vederea evitarii de ambuteiaje.

Cerinte:
- Atestat / curs de perfectionare in domeniul pazei si protectiei
- Fermitate, operativitate, munca in echipa
- Comunicare si flexibilitate
- Rezistenta la efort

Se oferă:

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic si stimulativ;

Pentru detalii ne puteti contacta la nr: 0758 092 700

Daniela Popa
ID 818536