Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari / Team leader D2D

5.000 LEI
ID 844819
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul Ideal:

Agent Vanzari/Team Leader

Experienta relevanta in vanzari (preferabil D2D)

Studii medii

Orientare catre rezultate

Rezolvarea problemelor

Orientare catre client

Integritate si incredere

Calm si rezistenta la presiune

Descrierea jobului:

Ce ai de făcut:

Promovarea si vanzarea produselor companiei Enel Energie D2D (door to door - "din usa in usa"), respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica si gaze naturale catre persoanele fizice si juridice.

Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de obtinere si incheiere de contracte

Ce îți oferim:

Salar fix + comisioane + bonusuri lunare+bonusuri de extra-performanta pt contractele incheiate;

-Bonusuri non-materiale ( abon. fitness , solar ,...etc )

-contract de munca ( 8h/zi ) , sau orice alta forma legala de colaborare;

-Posibilitatea de AVANSARE rapida in functia de SUPERVIZOR;

-Asiguram deplasarea in teren

-Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou, de viitor si foarte bine platit

-Venituri financiare mult peste medie

-Pachetul complet de beneficii va fi prezentat in cadrul interviului

Pe langa toate cele de mai sus , ne vom lua pranzul impreuna ....bineinteles platit de Companie :)

Apreciem si rasplatim foarte mult eforturile depuse si profesionalismul

Noi promovam egalitatea de sanse, diversitatea si respectul

Te asteptam sa faci parte din frumoasa noastra echipa !!!

C.V-ul +poza la adresa de email: sarbuveduard@gmail.com sau pentru programari va rugam sa sunati la nr de tel: 0735.522.225 de Luni pana Vineri intre orele 09:00--17:00

Sarbu
ID 844819