Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari Remorci Usoare, Piese Si Accesorii Auto

Salariu confidenţial
ID 825503
acum 4 săptămâni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

CGR Auto cu activitate in comertul cu piese, accesorii auto, remorci usoare 750-3500 kg si piese pentru remorci angajeaza Reprezentant vanzari pentru Sediul din Otopeni, program de lucru de Luni pana Vineri de la 9,00-17,30 cu pauza de 30 minute.

Cerinte minime:

Pasionat de domeniul auto
Studii medii obligatoriu, studiile superioare pot constitui un avantaj
Cunostinte operare calculator: Mail, Excel, Word, Programe facturare
Ordonat, diciplinat, atentie distributaiva.
Capacitate de comunicare,
Bun negociator
Experienta in domeniu minim un an.
Persoana ambitioasa, implicata, responsabila.

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti.
- promoveaza imaginea si serviciile companiei pe canalele atribuite in relatia cu clientii.
- contribuie la cresterea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti activi pe piata auto;
- urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale;
- identifica oportunitati de afaceri si finalizeaza de contracte pe termen lung,
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti.
- preluare comenzi telefonice;
- emitere de facturi in baza comenzilor primite , tinand cont de soldul clientilor;
- emitere documente pentru expediere marfuri: awb, avize;

Beneficii:

- Salariu de baza 1500 lei net, bonuri de masa 20 lei/zi (aproximativ 400 lei/luna)
- Comision din vanzari la indeplinire targhet si extra bonusuri pentru depasire targhet intre 500 si 4000 lei
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Telefon si Laptop de serviciu
- Bonus Craciun
- Bonus Paste
- Bonus anual vechime
- Bonus Zi nastere - Bonus cont economii
- Zile de concediu Bonus cu diverse ocazii
- Zile anuale concediu conform legislatiei in vigoare
- Zilele libere de toate sarbatorile legale
- Traininguri la locul de munca
- Dezvoltarea unei cariere in domeniul vanzarilor
- Acees la teambuilding

CGR Auto
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825503