Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vânzări FMCG I Băuturi alcoolice premium I Oradea

Salariu confidenţial
ID 827433
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

BENEFICII:
Salariu atractiv
Bonus din vânzări
Posibilitatea de a lucra într-o companie aflată în plin proces de dezvoltare
Mediu de lucru dinamic
Posibilitate de dezvoltare profesională

CRITERII SELECȚIE:
Absolvent de studii medii sau superioare
Experiență în domeniul vânzărilor în industria FMCG de minim 1 an
Constituie avantaj experiența în vânzarea de băuturi alcoolice mărci premium
Experiență în negocierea condițiilor comerciale cu restaurante și hoteluri din zonă
Persoană ambițioasă, energică
Excelente abilități de negociere și convingere
Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu spre avansat
Permis de conducere categoria B

DESCRIEREA POSTULUI:
Identificarea de noi clienți și menținerea legăturii cu aceștia
Creșterea volumului de vânzări
Stabilirea și menținerea relației cu clienții alocați, asigurând un climat de încredere puternic și durabil
Realizarea targetului de vânzări pentru clienții gestionați, inclusiv prin dezvoltarea de noi linii de business și oportunități cu aceștia
Urmărește acțiunile concurenței

Aplică acum, trimite un CV la office@smart-hr.org mentionând postul pentru care aplici: Agent Vânzări FMCG I Băuturi alcoolice premium I Oradea

Magnoliu Stan
ID 827433