JobZZ.ro

Agent vanzari D2D

2.000 LEI
ID 878019
acum o lună
Zalau, Salaj
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Te-ai saturat sa iti negociezi salariul cu marile corporatii? Vino in echipa noastra unde nu exista limita la cat poti castiga, salariul tau depinde de tine !

Cautam sa intregim echipa departamentului de vanzari NextGen.
De ce oameni avem nevoie?
- Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;
- Dinamici;
- Atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;
- Abilitatea de convingere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
Responsabilitati/Beneficii

Postul presupune:
- Vanzari de servicii de telecomunicatii (internet, televiziune, telefonie mobila, telefonie fixa) pentru compania NextGen;
- Crearea si dezvoltarea unor legaturi cu potentialii sau actualii clienti;
- Munca de teren;
- Imbunatatirea continua a procesului de vanzare si relationarea cu clientul;
- Asimilarea informatiilor legate de avantajele si beneficiile serviciilor oferite;

Ce beneficii ai ?
- Salariu cu mult peste medie construit din 2 parti : salariu fix + comisioane;
- Posibilitatea de avansare prin performanta intr-o companie de renume;
- Training-uri de specialitate gratuite;
- Asimilarea unor cunostinte de actualitate in domeniul telecomunicatiilor (IT&C) legate de serviciile in fibra optica
- Lucru in echipa si dezvoltarea spiritului de coechipier;
- Acces la orice informatie legata de ofertele in curs.

Daca ti se pare atractiv acest job,asteptam sa ne contactezi la numaul de telefon din anunt!
Tel: 0760688208

Anuntul este valabil pentru orasele Zalau si Bistrita