Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari Clienti Revanzatori-METRO Targu Mures

Salariu confidenţial
ID 847929
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Vânzări

Descrierea jobului:
* Îndeplineşte planul de vânzări in teritoriul alocat;
* Efectueaza vizite zilnice la clienti, conform rutelor planificate;
* Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse si solutii pentru dezvoltarea afacerilor clienților săi;
* Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi;
* Aplica si evalueaza planurile de promovare a vanzarilor, ofera feedback și ia masuri atunci când este necesar;
* Asigura incasarea in termenul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre client;
* Este dedicat, are initiativa si este condus de dorinta de performanta.

METRO CASH & CARRY
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 847929