Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari bingo TV

2.000 LEI
ID 821804
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

RESPONSABILITĂȚI:
Vânzarea cartoanelor de BINGO TV
Promovarea jocului de BINGO în rândul potențialilor jucători

BENEFICII:

Salariu fix + comision din vânzare
Training asigurat
Laptop și telefon de serviciu
Suport permanent din partea superiorului direct
Echipament vestimentar accesoriu cu logo-ul BingoMania
Loc de muncă fix (nu implică deplasări)

Descrierea companiei
BingoMania, este cel mai nou proiect de gambling din România, ce se vrea a fi cel mai de succes din istoria acestui tip de joc, având în spate o echipa cu o experiență de peste 30 de ani în domeniul jocurilor de noroc (bingo televizat, slot machine, pariuri sportive).

Ceea ce ne diferențiază de celelalte proiecte care au existat până în momentul de față, o reprezintă managementul performant, know-how-ul organizațional, precum și formatul atractiv al emisiunii televizate.

SC Bingo Show SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821804