Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari Asigurari

1.000 LEI
ID 869540
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Vânzări,    Asigurări / Consultanță

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Suport si schema de finantare pentru autorizarea ca agent de asigurare (obtinerea codului RAF/RAJ)

Schema de comisioane si bonusuri attractive

Posibilitatea de promovare in cadrul programului Trepte de cariera

Cursuri de dezvoltare profesionala si personala gratuite

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes pe termen lung in cadrul companiei

Responsabilitati principale:

Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare ale companiei

Efectuarea analizei de nevoi financiare si de risc pentru client, construirea ofertelor corespunzatoare si finalizarea vanzarilor

Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului

Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii proprii

Suntem o companie cu renume in Romania si cu traditie de peste 40 de ani!

Trimite C.V.-ul tau pe mail: cristina.marin^asirom.ro

Cristina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869540