Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari Anvelope

Salariu confidenţial
ID 845739
acum o săptămână
Buftea, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

MaDYT AUTOSERV angajeaza Agent Vanzari Anvelope

Descrierea si responsabilitatile postului:
• Vanzare de servicii vulcanizare mobile si anvelope, pentru toate categoriile de autoturisme, camioane si utilaje agro-ind, diverse aplicații de lucru;
• Identifica si contracteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
• Vizite clienți;
• Prezinta si promoveaza produsele organizației;
• Urmareste realizarea targetului de vanzari;
• Intocmeste rapoarte de vanzari;

Cerinte:
• Experienta in vanzari;
• Studii medii/superioare;
• Cunostinte generale in domeniul auto;
• Abilitati de comunicare verbala si scrisa, relationare si negociere;
• Cunostinte operare PC, Pachetul Office;

Beneficii:
• Masina de serviciu, laptop, telefon;
• Contract perioada nedeterminata;
• Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante.

Pentru detalii suplimentare va rog sa ne contactati la numarul de telefon 0724504551 sau mail office@mdyt.ro.

Mihai Toma
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845739