Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari

1.500 EUR
ID 844755
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time,    Full time

*Candidatul Ideal

Persoana sociabila;
Persoana deschisa sa invete lucruri noi;
Persoana care are nevoie de un job full time;
Persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune;
Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
Punctualitate, responsabilitate;
Auto-motivat, orientat spre rezultate;
Permis de conducere categoria B obligatoriu;

*Descrierea jobului

Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
Promovarea si prezentarea produsului.
Beneficii:
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1.000 Euro,in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambi ioasă, in plina expansiune;
Oportunitatea de te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
Vacante trimestriale in tara si strainatate;

*Beneficii:

- Program flexibil;
- Bonusuri oferite luna de luna in functie de rezultate;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Acumulare de experienta si oportunitati de promovare in interiorul companiei;
- Suport si indrumare pe perioada de acomodare cu job-ul;
- Pachet salarial atractiv.
- Loc de munca stabil.

*Descrierea companiei

Compania Alflo Premium Sistem SRL, a fost infiintata in anul 2019. Suntem o echipă tânără , dinamică și profesionistă, dornică să creeze un mediu de muncă placut și motivant, cu dorinta de a excela si de a oferi zi de zi cele mai bune servicii in domeniul vanzarilor.

Alflo Premium Sistem
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844755