Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vânzări

3.000 LEI
ID 835876
acum 3 săptămâni
Mogosoaia, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal:
Specializare in Horeca - Bere sectoarele 1-2-3-4-5-6.

*experienta de lucru in vanzari pe o pozitie similara, minim 2-3 ani,

*obligatoriu - detinere permis de conducere categoria B cu experienta de cel putin 3 ani,

*diploma bacalaureat,

*bune abilitati de comunicare si negociere,

* prezenta ageabila, gandire pozitiva,

*seriozitate,

*spirit de echipa,

Descrierea jobului:

*dezvoltarea zonei alocate prin mentinerea clientilor existenti si gasirea de clienti noi

*identificarea oportunitatilor de crestere a vanzarilor

*Intocmirea raportului de activitate zilnic

Oferta:

*posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist

*salariu motivant pe masura rezultatelor, minim 3000.

Caruntu Ciprian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835876