Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari

Salariu confidenţial
ID 834703
acum 14 ore
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Canditatul ideal :
Studii superioare în domeniul tehnic / economic
Experientă în vânzări B2B, in domeniul achizitiilor publice (SEAP)
Abilităti de coordonare a unui proiect in derulare
Foarte bune abilităti de interactiune si dezvoltare a relatiilor profesionale
Persoană dinamică, orientată către rezultat
Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului:

Prospectarea pietei în scopul lărgirii portofoliului de clienti
Mentinerea relatiei comerciale cu clientii actuali
Prospectarea domeniului de achizitii publice ( SEAP)
Negocierea contractelor de vânzare de echipamente
Colaborarea cu departamentele responsabile în vederea implementării si finalizării la termenele stabilite a proiectelor în desfăsurare
Promovarea produselor furnizate de societate;

Beneficii:
Salariu competitiv, format dintr-o parte fixa si bonsuri in functie de realizari.

Alien Charging Electronics SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 834703