Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 795060
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

CANDIDATUL IDEAL
-Persoana sociabila;
-Persoana deschisa sa inveti lucruri noi;
-Persoana care are nevoie de un job full time;
-Persoana optimista si care face lucruri cu pasiune;
-Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
-Capacitatea de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
-Punctualitate, responsabilitate;
-Auto-motivat, orientat spre rezultate;
-Permis de conducere obligatoriu;
DESCRIEREA JOBULUI
-Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre client;
-Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
-Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
-Promovarea si prezentarea produsului.
BENEFICII:
-Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
-Pachet salarial motivant, raportat la realizariile efectuate;
-Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
-Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune;
-Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
-Calatorii in diferite tari.

Alex Marin | ALMAR INNOVATION SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 795060