Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vânzări, administrator bază de date - Construcții

ID 824193
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal
Persoană ambitioasă, serioasă, atentă la detalii, motivată de rezultate;
Abilitați bune de comunicare, negociere și persuasiune;
Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și a materialelor de construcții;
Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului
Crearea și dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;
Vizitarea clienților și a potențialilor clienți pentru a evalua nevoile sau a promova produse și servicii;
Culegerea de informații, întocmire și întreținere bază de date în domeniul construcțiilor.

Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv.

Descrierea companiei
Sc Com Consulting Srl - distribuție materiale și accesorii pentru construcții și finisaje

Pentru a aplica, intra pe adresa următoare: https://www.ejobs.ro/company/sc-com-consulting-srl/98793

Laszlo
ID 824193