Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent Turism / Consultant turism

Salariu confidenţial
ID 864131
acum o lună
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări,    Turism / Restaurante / Hoteluri

Cautam colega pentru postul agent turism , cu sau fara experienta , cunostinte operare PC, abilitati bune de comunicare, pasionat de calatorii si turism.

Esti o persoana deschisa, ambitioasa si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut. Atunci poti face parte din echipa noastra! Trimite CV-ul tau pe adresa de email rezervari(a)selectravel.ro si vom discuta toate detaliile in cadrul unui interviu.

Cerințe:

- calm și abilitați de comunicare.

- cunostinte de baza in operarea Word, Excel, Google Documents, etc. - limba engleza la nivel conversational.

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca.

- capacitate de a respecta termene limita.

- placere si abilitate de a invata lucruri noi.

- atitudine pro-client.

- responsabilitate, corectitudine si seriozitate.

- atentie sporită la detalii.

Responsabilitati:

- preluarea apelurilor telefonice, a rezervarilor venite pe email,

-actualizarea ofertelor de pe site

- elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management.

- discutie cu potentialii clienti, prezentari de oferte si negocierea de preturi.