Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Agent Telesales Promovare Parafarmaceutice (Zona Unirii)

5.000 LEI
ID 855387
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Vânzări,    Serviciu Clienți / Call center,    Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Important: Asteptam cv-ul tau la adresa: cv@vvo.ro

Telesales Pharmaceutical - Back Office Representative

Compania este lider in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.

Cerinte:
• Experienta pe o pozitie similara in domeniul farmaceutic/parafarmaceutic- reprezinta avantaj;
• Cunostinte bune MS Office (excel, word);
• Experienta in utilizare Excel (suma, subtotal,vlookup).

Responsabilitati:
• Mentine si dezvolta relatia cu farmaciile din portofoliu;
• Contactarea clientilor in vederea generarii de comenzi;
• Asigurarea retururilor produselor ce urmeaza sa expire;
• Promovarea promotiilor si a produselor nou listate;
• Promovarea brandului si produselor in mediul online;
• Realizarea obiectivelor de vanzare;
• Intocmirea rapoartelor de vanzare, comenzi furnizori, documentatii import.

Ofera:
• Pachet salarial: fix + comision lunar;
• Contract de munca stabil, 8 h/zi, program L-V,
• Loctie birou: zona Unirii.