Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Agent Suport Clienți | Engleză وكيل دعم عملاء | اللغة الإنجليزية

Salariu confidenţial
ID 882455
acum 13 ore
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center,    Telecomunicaţii

Tip job

Full time,    Part time,    Alt tip

Nivel carieră

Necalificat,    Student

Roslin caută un Agent de Suport Clienți.
شركة Roslin بتدور على موظف دعم عملاء.

Fără apeluri la rece, fără vânzări, doar clienți existenți.
Alătură-te atmosferei noastre deschise și culturii noastre de încredere și sprijin.
Echipa noastră livrează zilnic experiențe de suport clienți de nouă generație și ajută companiile de transport să se conecteze mai bine cu clienții lor. Îmbinăm cunoștințele din industrie, abilitățile tehnice în continuă expansiune și un leadership puternic pentru a ne îmbunătăți procesele și a livra produse superioare constant.
مفيش مكالمات تسويق باردة، ولا مبيعات، التعامل بس مع العملاء الحاليين. انضم لينا في بيئة عمل مفتوحة وثقافة مبنية على الثقة والدعم. كل يوم فريقنا بيقدم تجربة عملاء مميزة وبيساعد شركات النقل على تحسين تواصلهم مع عملائهم. إحنا بنجمع بين المعرفة الصناعية، المهارات التقنية المتطورة، والقيادة القوية عشان نحسن عملياتنا ونقدم منتجات بجودة عالية باستمرار.

Responsabilități: preluarea apelurilor primite, înregistrarea comenzilor și coordonarea livrării serviciilor.
الوظيفة: التعامل مع المكالمات الواردة، تسجيل الطلبات، وتنسيق تقديم الخدمات.

Program:
مواعيد العمل:
07:00 – 16:00;
13:00 – 22:00;
16:00 – 01:00 +Taxi pentru întoarcerea acasă توفير تاكسي للرجوع للبيت؛:
22:00 – 07:00.

1 oră pauză de masă, 2 zile libere pe săptămână.
استراحة غدا لمدة ساعة، ويومين إجازة كل أسبوع.

Salariu: Vom oferi un salariu mai competitiv decât orice ofertă publicată de concurenții noștri din același sector!
المرتب: هنقدم لك راتب أعلى من أي حد تاني بيعلن عن وظائف في نفس المجال!

Angajare oficială. Pachet social complet.
توظيف رسمي مع تأمين اجتماعي كامل.

Cerințe:
المتطلبات:

Engleză la nivel mediu-avansat sau fluent;
Cunoașterea unei alte limbi decât engleza constituie un avantaj! (de exemplu, rusă, georgiană, spaniolă, chineză sau coreeană)
Abilități excepționale de comunicare și verbale;
Rezistență la stres, rezolvarea conflictelor și a problemelor;
Atenție la detalii, fiabilitate, punctualitate;
Abilități organizatorice, capacitatea de a lucra independent cu îndrumare din partea managerului;
Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului.

مستوى إنجليزي فوق المتوسط أو بطلاقة؛
إتقان لغة تانية غير الإنجليزي ميزة كبيرة! (زي الروسي، الجورجي، الإسباني، الصيني، أو الكوري)
مهارات تواصل قوية وقدرة على التعبير بوضوح؛
القدرة على التعامل مع الضغوط، وحل النزاعات والمشاكل؛
الاهتمام بالتفاصيل، الالتزام بالمواعيد، والمصداقية؛
مهارات تنظيمية، والقدرة على العمل بشكل مستقل مع توجيه من المدير؛
التمكن من استخدام الكمبيوتر بمستوى جيد.

Oferim:
إحنا بنوفر:

Mediu internațional dinamic;
Birou confortabil, locație centrală;
Oportunități de creștere în carieră.
بيئة عمل دولية وحيوية؛
مكتب مريح في موقع متميز بوسط البلد؛
فرصة حقيقية للتطور الوظيفي.

Interesat?
Hai să discutăm opțiunile tale!
مهتم؟ خلينا نتكلم عن الخيارات اللي ممكن تناسبك!

Pentru a aplica la acest post, trimite CV-ul tău pe adresa de mail.
لو عايز تقدم، ابعت لنا السيرة الذاتية على