Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent servicii client

Salariu confidenţial
ID 809269
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Full time,    Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Limbi străine
Italiană

Companie italiană, lider în sectorul utilități (energie electrică, gaze naturale, servicii de telecomunicații), nouă pe piața din România, CAUTĂ 2 PERSOANE RESPONSABILE, CU EXPERIENȚĂ ÎN DOMENIUL COMERCIAL PENTRU A OCUPA POSTUL DE AGENT SERVICII CLIENT PENTRU BIROUL DIN TIMISOARA)

Cerințe:
- cunoașterea limbii italiene la nivel avansat,
- experiență anterioară în domeniul comercial/vânzări, constituie avantaj,
- fiabilitate și bune abilități de comunicare și interpersonale.
Atribuții și responsabilități:
- atragerea de clienți la punctul de vânzare și prin telefon,
- menținerea la zi a bazei de date cu datele clienților,
- oferirea de suport tehnic clienților, respectarea instrucțiunilor și a procedurilor de lucru,
- interacționează telefonic și prin email cu clienții în vederea identificării problemelor și găsirii soluțiilor corespunzătoare.
Se ofera:
- pachet salarial atractiv

Prin transmiterea cv-lui dumneavoastră sunteți de acord cu preluarea și prelucrarea informațiilor personale ce vor fi accesate și utilizate doar în scopul recrutarii și vor rămâne confidențiale.