Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Agent imobiliar inchirieri/vanzari

1.000 EUR
ID 844744
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Imobiliare,    Vânzări

Tip job

Full time,    Part time

DEPARTAMENTE inchirieri, vanzari apartamente vechi, vanzari apartamente noi, vanzari case si vile, vanzari terenuri, vanzari inchirieri birouri si spatii comerciale

Responsabilități principale:

Identifică clienții potențiali și stabilește întâlniri cu aceștia, prezintă oferte personalizate;
Determină nevoile și potențialul financiar al clienților pentru a propune soluțiile potrivite;
Menține o relație permanentă cu clienții;

Candidatul ideal:
Experiența anterioară nu este obligatorie, dar este de preferat;
Capacitate de comunicare foarte buna;
Abilități excelente de organizare, negociere, planificare, de motivare și relaționare.
Gândire critică, rezolvare complexă a problemelor și capacitate de luare a deciziilor.
Etică profesională
Capacitatea de a lucra cu informații sensibile sau confidențiale.
Abilitatea de a lucra atât în echipă, precum și independent.
Capacitatea de a respecta termenele într-un mediu dinamic.
Tinuta ofiice obligatorie;
PERMIS AUTO