Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent imobiliar

1.000 EUR
ID 844957
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări,    Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Ne marim echipa!
Noi suntem KONCEPT IMOBILIARE, agenția formată din dorința de a aduce un plus într-o piață ce are nevoie de profesionalism și servicii de cel mai înalt nivel. Încercăm să implementăm principii noi, gândiri câștigătoare, inovație pe piața actuală, acțiuni bazate pe respect și ținută morală, profesionalism, etică în afaceri și strategii dinamice ce se adaptează pieței imobiliare aflate într-o continuă mișcare.

Noi suntem partenerul ideal, prin care poți să cumperi, să vinzi sau să închiriezi orice tip de garsoniere, apartamente, case, vile, terenuri, spații comerciale și spații industriale. Mai mult decât atât, prin serviciul de management al proprietății îi ajutăm pe cei care au realizat că achiziționarea unui imobil poate reprezenta și o sursa de venit, să își maximizeze profiturile, fără a depune efort sau a irosi timp.

Candidatul ideal
Dacă îți cauți un job unde să regăsești dorința de cunoaștere și perfecționare permanentă, ambiție, dăruire, profesionalism, etică, morală, atașament, consecvență, colegialitate și multă muncă, la noi găsești din belșug. Dacă ești deschis la noi provocări, îți este ușor să comunici și îți place să ieși din rutină cu un job în care nicio zi nu seamănă cu cealaltă, noi avem soluția. Dacă te faci înțeles și plăcut atât în limba română cât și într-o altă limbă de circulație internațională, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului
Agentul Koncept dorește să câștige independență financiară, statut social și respect.
Agentul Koncept vine dimineața la lucru cu zâmbetul pe buze, motivat și cu dorință de câștig.
Agentul Koncept știe că targeturile nu sunt făcute pentru a fi atinse ci pentru a fi depășite, deoarece bonusurile nu sunt facultative.
Agentul Koncept știe că disponibilitatea înseamnă bani.
Agentul Koncept știe că are în spate o echipă competitivă și puternică, ce îi oferă sprijin în orice situație.
Agentul Koncept știe că face parte dintr-o companie complexă, în permanentă expansiune, unde profesionalismul, ambiția, perseverența și etica nu lipsesc.

Oferta:
Instruire de start și sprijin pe tot parcursul colaborării.
Mediu de lucru dinamic, tânăr și activ.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști în domeniul imobiliar.
Pachet logistic necesar îndeplinirii cu succes a activității.
Echipamente de lucru noi și facilități excelente.
Remunerație în funcție de realizări

Pentru cei interesati asteptam CV-ul pe recrutare@konceptimobiliare.ro!