Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de vanzari uleiuri si lubrifianti auto si industriali

Salariu confidenţial
ID 836687
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Descrierea si responsabilitatile postului:

- Candidatul identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea trimiterii unei oferte;
- Vinde produsele comercializate de firma;
- Administreaza si dezvolta portofoliul propriu de clienti;
- Prezinta si promoveaza produsele comercializate de firma;
- Livreaza produsele conform comenzilor preluate;
- Este responsabil de incasarea sumelor datorate;

Cerinte:

- Experienta in vanzari;
- Cunostinte generale (aprofundate constituie un avantaj) in domeniul auto/industrial;
- Capacitati foarte bune de comunicare (scris si verbal), relationare si negociere cu clientii ;
- Cunostinte operare PC, Microsoft Office;
- Permis de conducere cat. B minim 2 ani

Beneficii:

- Masina de serviciu, telefon
- Salariu fix + comision
- Mediu placut de munca

Daca sunteti interesat/a de acest job, va rugam sa ne trimiteti CV-ul la urmatoarea adresa de email: enache@avostar.ro

Avostar Imex SRL | SC AVOSTAR IMEX SRL
ID 836687