Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent de Vanzari Com Bucov (Pleasa)

2.400 LEI
ID 817072
acum o lună
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Firma ce activeaza in domeniul protectiei mediului si asigura servicii integrate pentru managementul deseurilor industriale, angajeaza pentru punctul de lucru de la Pleasa (judetul Prahova), Agent de Vanzari.

Cerinte:
- studii medii sau superioare
- experienta anterioara pe un post de vanzari este obligatorie
- experienta similara in domeniul colectarii de deseuri constituie un avantaj
- disponibilitate de a se deplasa in regiuni (BV, BZ, AG, DB)
- bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere
- discernamant si capacitatea de a rezolva problemele
- rezistenta la efort si stress
- cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Outlook)
- permis de conducere categoria B
- fara cazier judiciar

Descrierea postului:
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- participarea la negocieri, intocmirea ofertelor monitorizarea derularii si finalizarii acestora
- implementarea contractelor semnate si realizarea activitatilor specifice post-vanzare pentru clientii din portofoliu
- reprezentarea externa a firmei printr-o imagine pozitiva si amabila

Zona de activitate:
- activitate de birou in sat Pleasa, comuna Bucov, judet Prahova
- activitate de teren in Prahova si judetele limitrofe (BV, BZ, AG, DB)

Se ofera:
- salariu fix + bonus din vanzarile realizate
- laptop, telefon mobil
- masina de serviciu
Relatii de luni pana vineri intre orele 09:00-16:00 la telefon 0731 798 466.
CV-urile se pot trimite pe adresa de mail jobs@indecogrup.ro.