Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Instalatori si electricieni calificati Iasi, Romania
Mentenanță / Instalații
Salariu: 4.500 LEI
Acum 3 săptămâni Sibiu, Sibiu
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 2 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 3 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 4 ore Dragasani, Valcea
JobZZ.ro

Agent de Telemarketing pentru Telecomunicații și IT

Salariu confidenţial
ID 877184
acum 6 luni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii,    IT

Nivel carieră

Mid-Level

Căutăm un agent de telemarketing cu experiență în vânzări de produse și servicii de telecomunicații și IT pentru a se alătura echipei noastre
Descrierea postului:
Contactarea potențialilor clienți din Belgia și Olanda
Prezentarea produselor și serviciilor companiei

Cerințe:
Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări de telecomunicații și IT
Cunoașterea limbii olandeze la nivel avansat
Abilități de comunicare și negociere excelente
Abilități de lucru independent și în echipă

Ofertă:
Bonusuri de performanță
Oportunități de dezvoltare profesională

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa : [email protected]