Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent de Telemarketing pentru Telecomunicații și IT

Salariu confidenţial
ID 877184
acum o lună
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii,    IT

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Căutăm un agent de telemarketing cu experiență în vânzări de produse și servicii de telecomunicații și IT pentru a se alătura echipei noastre
Descrierea postului:
Contactarea potențialilor clienți din Belgia și Olanda
Prezentarea produselor și serviciilor companiei

Cerințe:
Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări de telecomunicații și IT
Cunoașterea limbii olandeze la nivel avansat
Abilități de comunicare și negociere excelente
Abilități de lucru independent și în echipă

Ofertă:
Bonusuri de performanță
Oportunități de dezvoltare profesională

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa : [email protected]