Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de securitate Dacia Mioveni

2.230 LEI
ID 792137
acum 3 săptămâni
Mioveni, Arges
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Compania multinaţională SECURITAS angajează agent de securitate

Conditii:
- atestat - constituie avantaj;
- studii medii;
- abilităţi de comunicare şi relaţionare;
-disponibilitate la program in tura,

Responsabilitati :

Asigurã activitatea de raportare asupra evenimentelor;
Propune soluții de îmbunãtãțire a serviciilor asigurate de cãtre Companie;
Întocmește și/sau actualizeazã rapoarte de activitate.

Beneficii:

Mediu de lucru tânãr și dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative;
Transport asigurat

Pentru informatii suplimentare va rugam sa sunati la numarul de telefon: 0730372506

RECRUTARE
ID 792137