Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Comercial Beauty

Salariu confidenţial
ID 838694
acum 4 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

DESCRIEREA POSTULUI:
– intocmirea si transmiterea ofertei,
– organizarea intalnirilor de afaceri,
– corespondenta cu partenerii,
– negocierea si incheierea contractelor,
– planificarea realizarii contractelor,
– coordonare; executarea contractelor
– efectuarea achizitiilor de completare, precum si urmarirea rezolvarii reclamatiilor.
– Identificare de noi clienti si actualizarea bazei de date
– analizează piaţa în vederea găsirii de noi oportunități de afaceri;
– identifică nevoile clienţilor şi întocmeşte oferte tehnice și de preț personalizate cu ajutorul echipei de suport administrativ;
– efectuează vizite şi menţine o relaţie bună cu clienții din zona alocată;

CERINȚE:
– PREGATIRE : STUDII MEDII/SUPERIOARE (DE PREFERAT ECONOMICE)
– PROGRAM FULL TIME
– LIMBI VORBITE : ENGLEZA; GERMANA
– PERMIS AUTO MINIM CAT.B
– DISPONIBILITATE PENTRU DEPLASARI
– SPIRIT DE ECHIPA; FLEXIBILITATE SI PROFESIONALISM
– CUNOSTIINTE OPERARE PC (MICROSOFT OFFICE – CONSTITUIE UN AVANTAJ)
– BUNE ABILITATI DE VANZARE SI NEGOCIERE
– STUDII MEDII SAU SUPERIOARE IN DOMENIUL ECONOMIC
– EXPERIENTA RELEVANTA INTR-UN MEDIU COMPETITIV

Totul vine cu avantaje:
– O industrie interesantă, în continuă evoluție;
– Condiții bune de muncă și salariu motivant în funcție de calificări;
– Cei mai buni colegi și o meserie care nu devine niciodată o rutină;
– Mediul de lucru cu o echipă tânără, simpatică și, nu în ultimul rând, responsabilă;
– Tichete de masă;
– Telefon și Mașină de Serviciu

ISC BT
ID 838694