Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Vânzătoare magazin alimentar – franciza la doi pași

2.000 LEI
ID 846120
acum 3 luni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal

- studii medii;
- disponibilitate la program de muncă în schimburi;
- experiență anterioară în comerț -reprezintă un avantaj;
- persoană amabilă, politicoasă, comunicativă;
- prezenţa agreabilă;
- rezidenţa preferabil în oraşul Bistrita;

Descrierea jobului

- vânzarea produselor din magazin;
- consilierea clienţilor cu privire la produsele oferite;
- oferirea de servicii suplimentare clienţilor (împachetare produse);
- aranjarea produselor în rafturi și vitrinele de prezentare;
- verifică termenle de valabilitate al fiecarui produs; G
- gestionarea activitatii de la casa de marcat;
- participarea la activitatea de inventar a magazinului;
- asigurarea curățeniei în magazin;
- muncă individuală şi în echipă, program de lucru în două schimburi, de luni pana duminică; dou[ zile libere/săptămână;

Beneficii:

- salariu fix;
- prime şi bonusuri ocazionale;
- mediu de lucru placut;

Descrierea companiei
Franciza La doi Pasi