Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vanzari - ofertare showroom tamplarie PVC

608 EUR
ID 861259
acum 2 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal
Esti o persoana ambitioasa creativa, orientata catre rezultat si interesata sa lucrezi in vanzari tamplarie PVC?
Vrei un job dinamic, ce pune accent pe performanta, creativitate si comunicare?
Poti coordona cu succes procesul de vanzare de la primirea clientilor pana la incheierea contractului?
Ai abilitati comerciale si de comunicare?
Vom fi incantati sa te avem drept coleg/a daca:
• Ai cunostiinte in operare PC;
• Ai experienta in vanzari pe segmentul mediu si high;
• Ai abilitati de negociere;
• Esti orientat/a catre rezultat;
• Iti place sa comunici cu clientii;
• Experienta - constituie un avantaj.
Descrierea jobului
- Vanzari directe la client
- Ofertarea produselor;
- Consultanta oferita clientilor, alegerea produselor;
- Negocierea, incheierea contractelor si facturarea acestora.
Descrierea companiei
GEOPLAST este o companie cu capital privat roman. Expansiunea companiei are la baza dorinta de a oferi servicii de inalta calitate, intr-o piata in plina dezvoltare.
Pentru a aplica transmite cv in limba romana pe adresa [email protected]

GEOPLAST PRODUCT
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861259