Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tractorist, firmă Flămânzi

Salariu confidenţial
ID 818840
acum 2 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Full time

Candidatul ideal

- are experiență și cunoștiințe minime de mecanică;
- este deținător al categoriei Tr (avantaj);
- deține certificat de tractorist agricol (avantaj);
- deține certificate de calificare stivuitorist (avantaj);
- are experiență pe tractoare noi, cu comenzi și ghidaj electronic;
- înțelege că uneori programul este complex și prelungit și că trebuie să fie flexibil;
- este deschis să învețe lucruri noi;
- își respectă cuvântul, este disciplinat, dornic de muncă și harnic;
- respectă regulile de protecția muncii;
- comunică oricând cu conducerea firmei.

Descrierea jobului
Tractoristul trebuie să:
- respecte instrucţiunile, regulile şi reglementările privind sănătatea şi securitatea în muncă, protecţia mediului, normele de prevenire și stingere a incendiilor și de siguranţă atunci când își îndeplinește sarcinile de zi cu zi şi când lucrează cu diverse materiale si utilaje;
- își asume responsabilitatea personală pentru rezultatele obținute prin munca sa și este angajat conștiincios cu realizarea sarcinilor stabilite;
- asigure respectarea corectă și precisă a regulilor și cerințelor de legare sigură și transportare a încărcături. Acesta calculează cu exactitate încărcătura utilă a mijlocului de transport, volumul total și distribuirea corectă a încărcăturii;
- realizeze control zilnic și precis asupra stării tehnice a mijlocului de transport;
- activitatea se va desfășura la sediul firmei, în Flămânzi, jud. Botoșani

Beneficii
- salariu atractiv;
- dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
- loc de muncă stabil;
- companie în plină dezvoltare;
- contract și carte de muncă.
Descrierea companiei
Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro, până pe 31.03.2021. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Diana Elena Stirbu
ID 818840