Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tractorist cu Experiență

4.000 LEI
ID 836220
acum 2 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Full time

Candidatul ideal
- O persoană căreia să îi placă această meserie și să fie organizată;
- Constituie avantaj deținerea categoriei Tr, certificatului de tractorist agricol și calificării de stivuitorist;
- Musai să aibă educația celor “7 ani de acasă” și să fie o persoană de încredere, dedicată, pe care să te poți baza;

Descrierea jobului
Tractoristul trebuie să:
• Îndeplinească sarcinile primite ca și cum ar fi sarcinile pe care le are de rezolvat acasă, în gospodăria proprie;

Beneficii
• Poate avea cel mai bun salariu și diferite avantaje în funcție de competențe și de gradul de implicare;

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro.
Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Elly Food Tradițional
ID 836220