Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tractorist cu Experiență

Salariu confidenţial
ID 835084
acum o săptămână
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură,    Maşini / Auto

Full time

Candidatul ideal

- are experiență și cunoștiințe minime de mecanică (schimb ulei, filtre);
- constituie avantaj deținerea categoriei Tr, certificatului de tractorist agricol și calificării de stivuitorist;
- este deschis să învețe lucruri noi;
- își respectă cuvântul, este disciplinat, dornic de muncă și harnic;

Descrierea jobului
Tractoristul trebuie să:

• Își asume responsabilitatea personală pentru rezultatele obținute prin munca sa și este angajat conștiincios cu realizarea sarcinilor stabilite;
• Realizeze controlul zilnic și précis asupra stării tehnice a mijlocului de transport;

Beneficii

• salariu atractiv, conform experienței și competențelor avute;
• dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
• loc de muncă stabil;

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro.
Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Musteață Diana
ID 835084