Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Tehnolog pentru fabrică nouă de lactate

Salariu confidenţial
ID 818923
acum 3 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:

• are are experiență de minim 3 ani pe un post similar
• studii superioare finalizate
• cunoștințe de operare PC
• disponibilitate de deplasare
• cunoștințe bune de limba engleză
• atitudine pozitivă și spirit de echipă
• cunoașterea domeniului de prelucrare a lactatelor
• are capacitate de analiză, sinteză și inițiativă
• îi place să lucreze în echipă

Atribuții:
• supraveghează și îmbunătățește întreg procesul tehnologic;
• contribuie la testările din producție;
• verifică și monitorizează respectarea parametrilor de calitate și a rețetelor de fabricație;
• realizează modificările corespunzătoare în producție;
• întocmește rapoartele specifice;
Beneficii
- salariu atractiv;
- dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
- loc de muncă stabil;
- companie în plină dezvoltare;
- contract și carte de muncă;
Descrierea companiei
Elly Food Traditional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisoarea de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.