Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnicieni mecanici auto

7.000 LEI
ID 864174
acum o lună
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

LKW Store, Magazinul de Camioane isi mareste echipa si angajeaza: Tehnicieni auto, Electricieni auto, Mecanici auto pentru mentenanta diverselor tipuri de camioane.

Cerinte :
- Respectarea metodologiei de lucru;
- Respectarea termenelor stabilite;
- Spirit de echipa, atentie, eficienta;
- Experinta in mecanica auto camioane, sistemul de franare hidraulica și pneumatic, constituie avantaj.
Descrierea jobului:
- Efectueaza, impreuna cu ceilalti membrii din echipa, reparatiile mecanice/electrice la camioanele repartizate de catre responsabilul de service;
- Asigura o inalta calitate de executie a lucrarilor si respecta termenele de executie;
- Are obligatia de a semnala superiorului orice problema legata de calitatea deficitara a reparatiilor efectuate in service sau alte probleme legate de procesul de servisare.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra pentru o companie multinationala de top;
- Pachet salarial competitiv, motivant bazat pe performanta, bonuri de masa;
- Loc de munca sigur ce ofera posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei
LKW Store, Magazinul de Camioane isi mareste echipa si angajeaza Tehnicieni auto, Electricieni auto si Mecanici auto pentru Serviceul din Braniste, Jud Dolj si pentru punctul de lucru situat in Bolintin Deal, Jud Giurgiu.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor cu o echipa tanara, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job si te asteptam.
Munca in echipa ne defineste. Hai alaturi de noi!