Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician sisteme de securitate

3.500 LEI
ID 816181
acum 4 zile
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal

1. Studiil medii sau superioare dublate de competente in domeniul electric.
2. Cunostinte de baza de utilizare calculator, navigare web si networking (configurarea unei retele, routari, port forwarding)
3. Cunostinte rezonabile de instalare sisteme de securitate (antiefractie,control acces, supraveghere video, dectie incendiu, bariere automate,etc)
4. Specializare/diploma MEC – Tehnician sisteme de securitate

Descrierea jobului

1. Instalarea sistemelor de securitate on-site
2. Asigurarea suportului tehnic in configurarea si programare sistemelor si dispozitivelor instalate (pe baza documentatiei producatorului)
3. Consilierea tehnica a clientilor
4. Asigura respectarea graficului de lucrari si a termenelor acestora

Cei interesati va rugam depuneti CV model european ca raspuns la acest anunt. Veti fi contatati telefonic pentru interviu.