Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician montaj echipamente agricole, zootehnice

2.099 LEI
ID 820198
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Cerințe:

- sunt acceptate persoane FĂRĂ experiență.

- cunoaștere operare mașini de găurit, mașini de tăiat (flex), aparate de sudură;

- ușurință în lucrul cu scule, chei etc. în vederea montajului mașinilor și utilajelor;

- cunoștințe minime despre electricitate (avansate, reprezintă un avantaj);

- cunoștințe minime despre mecanică, hidraulică (avansate, reprezintă un avantaj)

- disponibilitate la deplasări în țară (lucrările de montaj se efectuează în diverse zone ale țării);

- plăcerea de a lucra în acest domeniu.

- SERIOZITATE MAXIMĂ;

Echipamente ce vor fi montate: tamburi irigații, săli de muls, silozuri cereale, linii producție peleți etc.

Condiții:

Se asigură următoarele:

- toate echipamentele și sculele necesare desfășurării activității;

- pregătire pentru învățarea lucrărilor specifice de montaj;

- transport GRATUIT de acasă la locul de muncă;

- transport, cazare, masă în zona unde au loc lucrările de montaj.

- diurnă zilnică, conform legilor în vigoare.

- salariu PESTE MEDIE.

Responsabilități:

lucrările trebuie efectuate cu un mare simț de răspundere.
gestionare echipamente, scule.
alte sarcini specifice