Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician constructor - Opella Construct SRL

Salariu confidenţial
ID 869392
acum 3 săptămâni
Medgidia, Constanta
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:
- Studii tehnice;
- Abilitati de lucru in echipa;

Responsabilitati:
- Gestioneaza si supervizeaza activitatile de constructii si mentenanta aferente cladirii si terenului aferent;
- Participa la reuniunile zilnice ale departamentului;
- Executa si pregateste specificatiile tehnice pentru lucrarile de constructii si mentenanta cladire,teren,incinte interioare si exterioare.
- Urmareste respectarea termenelor de finalizare a lucrarilor;
- Gestioneaza si tine la zi documentatia cladirii, incintei exterioare si imprejmuire.
- Planifica si gestioneaza activitatile de mentenanta ale cladirii, ale anexelor fabricii si incintei exterioare a fabricii.