Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Supervizor Piatra Neamt

Salariu confidenţial
ID 814470
acum 2 săptămâni
Piatra Neamt, Neamt
Domeniu de activitate

Vânzări

Esti o persoana responsabila si indeplinesti cerintele de mai jos? Cauti un job?
Trimite-ne CV-ul tau la adresa de email din imagine si aplica pentru postul de SUPERVISOR!
Candidat Ideal:
· Experienta de min 1 an in coordonarea unei echipe de agenti (OBLIGATORIU)
· Experienta in vanzari (experienta in FMCG constituie un avantaj)
· Abilitati manageriale, de comunicare si in lucru cu indicatori de performanta
· Abilitati de influentare, negociere si sinteza
· Cunostinte bune in lucru cu calculatorul , in folosirea MS Office
· Studii superioare sau medii
· Permis categoria B
Descrierea jobului:
· Stabileste, implementeaza, monitorizeaza, analizeaza si indeplineste obiectivele echipei sale;
· Monitorizeaza permanent nivelul indicatorilor de performanta al membrilor echipei din subordine (KPI) si ia masuri de atingere a acestor indicatori;
· Implementeaza si monitorizeaza campaniile de promovare ale produselor distribuite si standardele de mercantizare stabilite, la clientii alocati;
· Se asigura ca foloseste permanent intreg potentialul pietei , folosind eficient resursele de care dispune pe clientii arondati si la clientii noi.
· Promoveaza la maxim toate produsele din portofoliul firmei, la toti clientii si se asigura permanent de adaptarea lui la cerintele pietei
· Acorda suport si coaching membrilor echipei sale in atingerea obiectivelor specifice si se asigura de motivarea lor;
· Se asigura ca echipa sa sa se incadreze in bugetul promotional si de cheltuieli primit;
· Comunica si urmareste implementarea procedurilor de catre agentii de vanzari din subordine;
· Stabileste rutele de vizita ale agentilor, strategia de vanzare si modul zilnic de lucru, pentru a creste eficienta muncii fiecaruia si pentru dezvoltarea permanenta a cifrei de afaceri
· Colaboreaza cu colegii din celelalte departamente pt a imbunatati permanent serviciile de vanzare si livrare catre clientii sai

Alina N
ID 814470