Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Supervizor cu experienta in PET market

5.000 LEI
ID 878517
acum 3 săptămâni
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea jobului
Cerinte
• Experienta de lucru in industria PET (petshop, veterinarie, vanzari directe)
• Notiuni de baza de produse Pet pentru caini si pisici
• Cunostinte operare PC nivel mediu: Word, Excel
• Disponibilitate de lucru in teren
• Orientare catre rezultat si atentie la detalii
• Buna planificare si organizare a echipei si proprie

• Organizeaza si repartizeaza sarcinile pentru fiecare loc de munca din echipa pe care o coordoneaza
• Asigura folosirea completa a capacitatilor de productie si a fondului de timp
• Coordoneaza manipularea, depozitarea corespunzatoare a produselor interfazice si vrac

Conditii de munca
• Salariu fix – 5000 lei + bonusuri din vanzari
• Transport, telefon etc.
• Suport in instruire si material de promovare

Radu | OPTICARE PETS S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878517