Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sudori in aluminiu pentru Germania

2.400 EUR
ID 839955
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Firma germana angajeaza sudori in aluminiu cu experienta pentru punct de lucru zona Heilbronn.

Cerințe:

Experiență în sudură aluminiu cu pistol push pull MIG MAG ISO-141 75;
Calificare cu diplomă pentru sudor;
Minim 2 ani experiență ca și sudor în aluminiu;
Responsabilitate și flexibilitate la locul de muncă;
Cunoștințe de limbă germană constituie un avantaj (nu este obligatorie);
Permis de conducere/mașină pentru a ajunge la locul de muncă constituie un avantaj;
Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi (06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-06:00);
Disponibilitatea de a lucra în Germania pe termen lung;

Responsabilități:

Sudarea manuală in aluminiu utilizând procesul MAG a confecțiilor metalice pentru asamblarea schelei.
Operarea sistemelor a roboților de sudură pentru confecționarea anumitor piese:
- plasarea pieselor pe șablon;
- verificarea liniilor de sudură;
- corectarea sudurii dacă este cazul;
Pregătirea roboților în funcție de planul de sudură;
Controlul calității sudurii efectuate;

Condiții:

Salarizare: de la 2400 net/168 h lucrate/lună;
Sporuri: spor de noapte, spor pentru depășirea normei;
Sprijin pentru recunoașterea diplomei de sudor în Germania;
Cazare (contra cost);
Consultanță în limba Ro pe toată durata angajării;
Atestat certificat de calificare pe teritoriul Germaniei;
Echipament de lucru;

Informatii suplimentare Florin - +40 722 874 294

Florin
ID 839955