Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Soferi/subcontractori

9.000 LEI
ID 844597
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Transport

Firma de curierat ne marim echipa,
Candidatul ideal:
- sa detina o duba/van 0.7/3.5 t
- posesor SRL
- cazier judiciar curat
- buna orientare si abilitati de comunicare
- Seriozitate si Responsabilitate
- disponibilitate la program prelungit (la nevoie)
Descrierea jobului:
- activitatea de curierat in cadrul firmei noastre consta in colectarea si livrarea comenzilor online (plicuri, colete)
- este necesar sa incaseze sumele ramburs si raspunde pentru situatiile financiare zilnice
- livrarea zilnica de colete pe zona alocata
- respectarea termenilor de livrare.
Daca te incadrezi in aceste cerinte atunci locul tau este in echipa noastra.
Relatii la telefon 0735 974 463

Nitugeorge03
ID 844597